Veselo, toplo ljeto u Tintilinićima

Kroz mjesec lipanj posvetili smo se temama vezanim uz ljeto, more, ribice i aktivnostima na otvorenom. Zbog toplijeg vremena naglasak je na boravku u prirodi i igrama vodom i pijeskom te istraživanju.

I dalje svakodnevno čitamo priče i slikovnice u jutarnjem krugu, pratimo promjene na našem kalendaru i izrađujemo likovne radove s motivima ljeta. Dali smo se i u potragu smo za blagom. Baš kao pravi gusari izgradili smo brod od kocaka, drvene klupice, a plavi filc poslužio nam je kao duboka morska pučina u kojoj smo pronašli kutiju s blagom… Sve to i još puno više možete pogledati na fotografijama.

Veselimo se ljetu!

Do nekih novih avantura pozdravljaju Vas odgojiteljice Ivana i Marija