“Lavići” obilježili Svjetski dan osoba s Down sindromom i Svjetski dan voda

„Lavići“ u suradnji s Knjižnicom i čitaonicom Pitomača obilježili su Svjetski dan vode. U knjižnici nas je veselo dočekala knjižničarka Irena koja je djeci pripremila pregršt slikovnica i pjesama o vodi. Uz čitanje poezije, priča i kratke dramatizacije slikovnice „Kišobran i suncobran“ odgojiteljica skupine, djeca su osmislila i nacrtala vlastitu slikovnicu inspiriranu vodom i životinjama koje žive u njoj. Kasnije su naši vrijedni „Lavići“ istraživali i ostale knjige u knjižnici, a kako je to izgledalo možete pogledati u galeriji.

Dana 21.03. „Lavići“ su obilježili Svjetski dan osoba s Down sindromom noseći čarape različitih boja. Uz slikovnice i edukativne materijale koje su pripremile njihove odgojiteljice djeca su spoznala više o ovom poremećaju.

Odgojiteljice Marina i Lana