Dozvali smo proljeće

Proljeće smo prizvali raznim prigodnim aktivnostima u kojima smo uživali, pa smo tako u glazbenom tjednu raznim glazbenim instrumentima svirali i pjevali proljetne pjesmice i izrađivali svoje instrumente. Predškolci se odlično snalaze u glumačkim i scenskim aktivnostima, stoga smo prigodnim igrokazom obilježili povratak ptica selica- roda i lastavica. Svoju kreativnost djeca su iskazala kroz likovno izražavanje, oslikavanjem proljetnica koje smo upoznali u šetnji obližnjem krajem. Djeca su se okušala i u ulozi voditelja vremenske prognoze, te na taj način uspješno primijetili i usvojili promjene u vremenu i prirodi. Obilježili smo i „Dan žena” gdje su djeca svojim najvažnijim ženama u životu izradili jedinstvenu čestitku, dok su za „Dan očeva” kombiniranim likovnim tehnikama oblikovali svog tatu.

Mjesec ožujak zaokružili smo izradom uskrsnih ukrasa te svima poželjeli sretan i blagoslovljen Uskrs!