Prosinac u “Maloj školi”

Posljednji mjesec u ovoj godini proveli smo uz razne aktivnosti popraćene veselim božićnim i novogodišnjim raspoloženjem. Pisali smo pisma Svetom Nikoli, izrađivali čizmice, a potom ga ugostili u vrtiću i upoznali. Kroz radno-praktičnu aktivnosti od neoblikovanog materijala modelirali smo zdjelice te u njih posijali pšenicu. Izradom ukrasa recikliranjem čepova podigli smo ekološko svijest te učinili dobro djelo za našu prirodu, a ujedno i ukrasili božićno drvce u dvorištu vrtića. Inspirirani pričom “Pismo Djedu Mrazu” djeca su poželjela izraditi vlastita pisma u kojima su nacrtali želje za drugu djecu, roditelje i prijatelje. Posebno veselje izazvala je vožnja božićnim vlakićem kroz mjesto.

Želimo vam sretne nadolazeće blagdane, a mi odlazimo na zaslužene praznike!