GDCK Virovitica Dječjem vrtiću “Potočnica” iz Pitomače uručio torbu prve pomoći u sklopu programa “Sigurnije škole i vrtići”

Hrvatski Crveni križ u suradnji s Hrvatskom poštanskom bankom daruje po jednu torbu prve pomoći, sa svim pripadajućim materijalom, vrtićima ili školama koji sudjeluju u provedbi programa HCK “Sigurnije škole i vrtići” i koji su ostvarili pravo na oznaku “Naš vrtić je siguran” ili “Naša škola je sigurna”. Hrvatska poštanska banka je prepoznala vrijednost navedenog programa i započela s Hrvatskim Crvenim križem kampanju podrške vrtićima i školama koje provode navedeni program, s ciljem dodatnog unaprjeđenja opće sigurnosti u vrtićima i školama te kako bi potaknuli i druge odgojno–obrazovne ustanove da se uključe u provedbu programa “Sigurnije škole i vrtići”. Na području djelovanja Gradskog društva Crvenog križa Virovitica nalazi se vrtić “Potočnica” iz Pitomače koji sudjeluje u provedbi programa HCK “Sigurnije škole i vrtići” te je danas (utorak) djelatnik GDCK Virovitica Dražen Jendrašić uručio ravnateljici DV “Potočnica” Mariji Jakelić torbu prve pomoći sa svim pripadajućim materijalom.