Održan Međužupanijski stručni skup za odgojitelje

U utorak, 29.08. u DV “Potočnica” Pitomača održan je međužupanijski stručni skup za za odgojitelje predškolskih ustanova brodsko-posavske, osječko-baranjske, požeško-slavonske, virovitičko podravske i vukovarsko-srijemske županije. Glavni organizator skupa je Agencija za odgoj i obrazovanje, a voditeljica programa bila je viša savjetnica za predškolski odgoj, Luja Zamečnik, prof.  

Gospođa Marija Jakelić, ravnatelj odgojitelj dječjeg vrtića domaćina, te načelnik općine Pitomača, Željko Grgačić, poželjeli su dobrodošlicu svim odgojiteljicama i odgojiteljima okupljenima na stručnom skupu.

Tema seminara bila je” Dimenzije građanskog odgoja i mogućnosti definiranja ishoda i izvora učenja i poučavanja u ustanovama ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja”. Održana su predavanja i radionice a stručni skup završio je analizom i pitanjima sudionika, te okruglim stolom.

skup 4 skup 3 skup 2 skup 1