ZAVRŠNIM SVEČANOSTIMA OPROSTILI SMO SE OD NAŠIH NAJSTARIJIH, NAŠIH VRTIĆKIH MATURANATA

SRETNI SMO ŠTO SMI BILI DIO NJIHOVOG ODRASTANJA I ŠTO SMO ZAJEDNO S RODITELJIMA, SUDJELOVALI U NJIHOVU ODGOJU. NADAMO SE DA ĆE IM VRTIĆ UVIJEK OSTATI U LIJEPOM SJEČANJU. HVALA RODITELJIMA NA UKAZANOM POVJERENJU , SURADNJI , RAZUMIJEVANJU I POMOĆI KADA NAM JE BILA POTREBNA.

DRAGI NAŠI VRTIĆKI MATURANTI , ZAVRŠAVA SE JEDNO RAZDOBLJE VAŠEG ŽIVOTA U KOJEM STE BILI BEZBRIŽNI , ZNATIŽELJNI I RAZIGRANI. USKORO ĆETE ZAKORAČITI U NOVO , VAMA NEPOZNATO ŽIVOTNO RAZDOBLJE U KOJEM ĆETE SE SUSRESTI S OBAVEZAMA KOJE DONOSI ŠKOLA. TUŽNI SMO JER SE RASTAJEMO OD VAS , ALI I RADOSNI ŠTO SMO VAS NAUČILI MNOGIM KORISNIM VJEŠTINAMA I SUDJELOVALI ZAJEDNO S VAŠIM RODITELJIMA U VAŠEM ODGOJU.

POZDRAV NAŠIM „PČELICAMA“ i “ZVJEZDICAMA”I SRETNO U ŠKOLI.

završna svečanost Medium završna Medium sovice Medium leptirici Medium gusari Medium