Jesen s “Vjevericama”

Jesen je bila inspiracija za mnoge aktivnosti koje smo provodili u našoj skupini.

Tako smo naš istraživački kutić opremili tzv. senzornim kutijama koje su nam poslužile da bismo što vjernije prikazali šumu,a kasnije i radove u jesen-berba kukuruza. Od češera,drveta i oblutaka napravili smo šumu, a od tetrapaka,kukuruza i gumenih domaćih životinja izradili smo farmu. Uživali smo u presipavanju, grabljenju i prenošenju zrna kukuruza pomoću raznih lopatica i posudica.

Svoj doživljaj jeseni pokušali smo dočarati kroz razne likovne aktivnosti.

Teina mama i Rokov tata bili su nam u gostima te su nam pomogli obojiti i spojiti automobilske gume koje ćemo “pretvoriti” u koševe za smeće i postaviti u vrtićko dvorište.Ovom prilikom još jednom im se zahvaljujemo (kao i ostalim roditeljima) na suradnji i pomoći!

A u goste su nas povodom Dana kruha primili i roditelji našeg Olivera koji su nas ugostili u svojoj pekari te nam pokazali odakle dolaze kruh i ukusna peciva.
Sve to i još mnogo više pogledajte među našim fotografijama!

Veliki jesenski pozdrav šalju vam vaše Vjeverice!