FOTO: “Vrtiću na rastanku”

Polako korak po korak, dodir po dodir, iz dana u dan upoznajemo jedni druge. Poslije svakog osmijeha rađa se nova bliskost. Ona mala sjenka ljubavi i povjerenja posijana još pri prvom susretu, nikla je i razvila se u prekrasno stablo.

To su sada naše “Zvjezdice “, naši maturanti koji su se 23. i 24.05 .2016. u kino sali oprostili od vrtića priredbom pod nazivom “Vrtiću na rastanku”. Skupine “Zvjezdice”, pokazali su što znaju i umiju, pokazali su svoju kreativnost, razigranost i maštovitost. Među tim malim genijalcima kriju se budući plesači, pjevači i glumci, što su i pokazali svojim sjajnim nastupom pred punim gledalištem.

Hvala svim roditeljima koji su svojim dolaskom pokazali kako smo i mi tako mali zapravo veliki i važni i što su nam dali podršku i vjetar u leđa na kraju jednog bezbrižnog dijela djetinjstva i ulaska u novo razdoblje……i kako jedna pjesma kaže:

Do danas – lutka i ja,
od sutra dva plus dva,
Do danas život bez briga
od sutra torba puna knjiga,
Do danas mamino i tatino zlato
i sutra ću biti i ne brinem se zato.

no images were found