FOTO: Zvjezdice kao pravi doktori

Prošlog mjeseca u našoj skupini bili smo pravi doktori i medicinske sestre…svoju ambulantu opremili smo liječničkim kutama,”lijekovima”,injekcijama,stetoskopima te ostalim priborom kojeg koriste i pravi doktori!Uz pomoć naših roditelja obogatili smo svoju ambulantu raznom ambalažom od lijekova,obukli kute i igra liječnika je mogla početi! Izliječili smo mnogo “bolesnih” prijatelja koji su preuzeli ulogu pacijenata ali i naše lutke,medvjediće i sve koji su trebali našu pomoć.

A u gostima nam je bila i mama naše Franke koja je prava medicinska sestra te nam je pokazala kako pomoći unesrećenom prijatelju u slučaju gušenja i prestanka disanja…sa pozornošću smo pratili njezine upute i savjete za pomoć…

Sve to možete pogledati na našim fotografijama…želimo vam puno zdravlja!

Vaše Zvjezdice II.

no images were found