FOTO: Zvjezdice I i mini poni

Prošlog tjedna naše vrtićko dvorište posjetila je slatka životinja – mini poni imenom Zvončica! Svi smo bili oduševljeni te smo imali mnoštvo pitanja za vlasnika, najviše nas je zanimalo smijemo li jahati.

U četvrtak imali smo Jesensku svečanost, veselo smo plesali i pjevali sa svim prijateljima iz vrtića. Počastili smo se i lepinjama koje su nam pekle tete kuharice. Iz Zagreba nas je posjetilo glazbeno kazalište koje nas je upoznalo s glazbenim instrumentima violinom, violončelom i gitarom. Predstava “Vjeverica i medo” nam je bila vrlo zanimljiva i uživali smo pljeskajući i pjevajući. Također smo prošlog tjedna obilježili Dan štednje. Crtali smo novčanice, izradili bankomat, obećali više štedjeti te smo posjetili poslovnicu banke. Pokazali su nam kako se broje kovanice i novčanice, kako se može štedjeti u banci, što radi bankar, a u vrtić smo se vratili s šarenim balonima i slatkim medvjedićima.

Veliki pozdrav od Zvjezdica 1!

no images were found