Zimski dani u jaslicama

Prošlo je gotovo pet mjeseci o početka ove pedagoške godine. U skupini Zečići sad već vlada prava mala zajednica djece koja je svakodnevno zaposlena istraživanjem svega što ih okružuje i ne samo toga već i onoga što vide kroz prozor sobe, a to je u ovom slučaju SNIJEG. Nismo bili na dvorištu no snijeg je stigao u našu sobu i tko kaže da se ne može igrati sa snijegom u kući e taj se vara. Snijeg pruža djeci novo i nesvakidašnje iskustvo, stvara nove spoznaje i osjećaje koje će rado pamtiti. Usudite se povesti dijete van na snijeg, ili mu ga ponudite u lavoru kao i mi. Vjerujte poplave i nereda bilo je vrlo malo, a djeci je pruženo puno, puno više igre, uživanja, učenja i zadovoljstva. Osim igre sa snijegom djeci svakodnevno nudimo razne igre i aktivnosti kojima jačamo osjećaj zajedništva, pripadanja skupini, prihvaćenosti i povjerenja.