Završne svečanosti u vrtiću „Potočnica”

Veselo, dirljivo, emotivno, puno dobrih vibracija i pozitive bilo je na završnim svečanostima koju su nam poklonili polaznici Dječjeg vrtića “Potočnica”. Djeca mlađih skupina nastupala su u srijedu i razveselila roditelje pjesmom i plesom dok su djeca starijih odgojnih skupina „Pčelica“ i „Vrapčića“ , priredila svoje završne svečanosti za oproštaj od vrtića.

Dirljiv je to trenutak za djecu, roditelje, braću, sestre, djedove, bake i odgojiteljice. Uz bogati program u kojem su se ispreplitale recitacije, dramatizacije, pjesmice i ples kapnula je i pokoja suza tuge i radosti. Iako su se maturanti oprostili od vrtića, obećali su da će ga posjećivati, jer su im dani provedeni među dragim prijateljima bili puni radosti, veselja i bezbrižnosti. Odlično su odradili sve ono što su marljivo vježbali sa svojim odgojiteljicama, tetama, kako ih oni nazivaju i pokazali da sve ono što se radi i uči u ovoj ustanovi itekako ima smisla. Našim maturantima želimo puno veselja,radosti i uspjeha u školi…sretno dragi naši….