TEATAR POCO LOCO sa PROJEKTOM “PRIČA MI SE PRIČA” GOSTOVAO U DJEČJEM VRTIĆU “POTOČNICA”

Dječji vrtić”Potočnica” prijavio se na natječaj Ministarstva kulture, Ruksak pun kulture te je vrtiću odobrena besplatna prestava za djecu “Trnoružica”. Pripovjedanje priče praćeno je paralelnim ilustracijama na grafoskopu koji se projeciraju na izvođače te bijelu površinu iza njih. Profesionalni glumci su uz pratnju profesionalnih glazbenika i vizualnu pratnju čitali su priču u formatu koncertnog čitanja . Na taj način djeca povezuju sadržaj priče s određenim audiovizualnom senzacijom i dobivaju priliku upoznati različita glazbala. Nakon predstave održana je radionica za djecu i odgojitelje. Predstava je oduševila djecu. Zahvaljujemo se Ministarstvu kulture i Teatru Poco Loco na prekrasnoj izvedbi predstave.