SVETI NIKOLA U DJEČJEM VRTIĆU „POTOČNICA”

Sveti Nikola pokucao je na vrata dječjeg vrtića u Pitomači i donio djeci prigodne poklone. Svaki prosinac u dječjem vrtiću „Potočnica”je tradicionalno najsvečaniji i najradosniji mjesec u godini!
I ove godine je 6. prosinca 2019. sveti Nikola pokucao na vrata dječjeg vrtića i donio djeci prigodne poklone.

Darežljivi sveti Nikola svake godine posjeti vrtićku djecu te budući da su djeca dobra i poslušna obraduje ih darovima. Djeca se posebno spremaju za dolazak svetog Nikole, razvesele ga pjesmom i recitacijama, pišu mu pisma sa željama, pohvale svoje ponašanje tijekom godine, pospremaju igračke, slušaju roditelje, dobro i zdravo jedu tako da krampus nema posla u našem vrtiću. Nadamo se da će sveti Nikola biti darežljiv i sljedeće godine, a djeca će sasvim sigurno biti dobra i poslušna!