SVADBENA BAJKA U PČELICAMA

Jedna mala buketica cvijeća bila je djeci originalni poticaj na igru vjenčanja. Primjetivši to,idućih smo dana u dogovoru podijelili uloge i osmislili detaljan plan za pripremu vjenčanja. Kako se bližilo Valentinovo, ideja je bila napraviti “svadbu” na samo Valentinovo-dan zaljubljenih!

Do tad je trebalo izraditi pozivnice za sve uzvanike, svadbenu tortu, zastavu, glazbala za svirače, ukrase za djeverušice… Pripreme su trajale dva tjedna i svakodnevno smo odbrojavali dane do svadbe! Dan prije vjenčanja smo uz vesele svatovske pjesme okitili svadbenu salu (inače spavaonu) kako bi stvorili pravi ugođaj za našu SVADBENU BAJKU! Zahvaljujemo se roditeljima na suradnji, spremačici-teti Kaji na poklonu za mladence i našim kuharicama koje su mladence i sve uzvanike iznenadile prekrasnom tortom…čak su i zaplesale s nama uz prigodne svatovske pjesme :)

ŽIVJELI MLADENCI!!!