RADIONICA ZA RODITELJE

Budući da smo postali svjesni sve veće upotrebe plastičnih vrećica, odlučili smo organizirati radionicu za roditelje čiji je cilj smanjiti upotrebu plastičnih vrećica i izraditi vrećice/torbe od otpadnih materijala, točnije, od umjetne kože i tekstila.

Radionici se odazvalo 13 mama koje su svojim vrijednim rukama i pune entuzijazma krenule u izradu vrećica od umjetne kože i raznog drugog tekstila. Iako su neke mame i same priznale da nisu vješte sa iglom i koncem, ipak su se upustile u ovu zanimljivu avanturu čiji su rezultat lijepo ukrašene vrećice. Svaka je posebno dizajnirana i personalizirana tako da svako dijete ima svoju jasno prepoznatljivu vrećicu koja će nam višestruko poslužiti(za odnošenje prljave odjeće, dječjih radova i sl.).

Ovim putem zahvaljujemo se svim mamama koje su sudjelovale u radionici jer su svojim trudom usrećile svoju djecu!

Skupina Zvjezdice, 27.11.2019.