Obilježen mjesec ljubavi i karnevala u Vrapčićima

Veljaču smo započeli razgovorom o ljubavi “što je ljubav, koga volimo?”

Vrapčići vole svoje prijatelje stoga je naša pošta bila puna pisma i crteža koje su crtali jedni drugima. Isto tako ima i simpatija pa su naši hrabri dečki,djevojčicama poklonili mali znak pažnje u obliku čokolade. Čitali smo i prigodne slikovnice te smo organizirali čajanku uz fine ljubavne kolače koje smo sami napravili. Na čajanku su svi bili pozvani te smo se lijepo podružili i popričali.
Oformili smo kutić mašte u kojem uz pomoć raznih kostima postajemo tko i što želimo. Ponekad frizeri, ponekad kuhari, princeze pa i superjunaci.

Pred kraj mjeseca “stiglo vrijeme karnevala, vrijeme plesa, vrijeme šala”. Iako se stalno kostimiramo, jedva smo dočekali maškare i maskenbal u vrtiću. Svatko se odjenuo po želji, sve kostime smo dobro proučili i bili smo spremni za maskenbal u dvorani. Dramska skupina odgojitelja uz pomoć naših Filipa V., Patrika F. i Ele upriličili igrokaz. A kakav bi to maskenbal bio bez plesa, pjesme i naravno krafna za počastiti.

U nastavku pogledajte da li nas prepoznajete.

Veliki pozdrav od Vrapčića