Mama Aleksandra u posjeti „Leptirićima“

Mama Aleksandra posjetila nas je u u tjednu u kojem smo obilježavali Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Pokazala nam je kako od malo brašna, šećera i vrhnja možemo umijesiti tijesto, a zatim je od tijesta napravila fine i ukusne kiflice s pekmezom i nutellom koje smo kasnije slasno pojeli!

Naravno i mi smo se okušali u pravljenju kiflica i pritom uvelike pomogli našoj gošći! Postoje brojni načini na koje se roditelji mogu uključiti u rad i život skupine – nužno su potrebni u periodu adaptacije i vrlo korisni u realizaciji izleta, predstava, raznih akcija, prikupljanja materijala za aktivnosti i sl. Osobito nam je drago kad roditelj gostuje u skupini, bilo da prezentira svoje zanimanje, provodi neku aktivnost ili sudjeluje u nekoj radionici.