Ježica Vici u šumskoj češljaonici, Maša i medo, Vjeveričina slastičarna i Ogledalce…

Ovih dana u našoj skupini zavladali su likovi iz priča: Ježica Vici u šumskoj češljaonici, Maša i medo, Vjeveričina slastičarna i Ogledalce.

U šumskoj češljaonici bilo je posla, svatko je htio novu frizuru, Lisica Cica imala je pune ruke posla dok je njena susjeda Vjeverica u svojoj slastičarnici marljivo pekla kolače i prodavala šumskim prijateljima. Cijena sasvim povoljna, samo 6 oraha za jedan kolač. Našao se tu i proždrljivi medo, njemu kolača nikad dosta stoga smo odlučili sami ispeči kolače. Baš kao pravi slastičari zamjesili smo tijesto, oblikovali kolačiće i zamolili naše vrijedne kuharice da ih ispeku. Jedva smo dočekali trenutak kad su kolači bili pečeni, nije bilo vremena za komentare o kolačima samo puna usta kolača i puno “likeova” govore dovoljno. Između svih ostalih aktivnosti bilo je vremena i za šumsku zabavu. Ples, pjesma, prijatelji i naravno kolači, što ćete više.

Posudite u knjižnici ove slikovnice, pročitajte ih zajedno s djecom i naravno uživajte.