FOTO: ZADNJI VRTIČKI DANI SKUPINE ZVJEZDICE II

OVIH DANA OPRAŠTAMO SE OD 20-ERO DJECE IZ NAŠE SKUPINE ZVJEZDICE II. KOJA OD OVE JESENI KREĆU U PRVI RAZRED! TOM PRIGODOM POSJETILI SMO NAŠU OSNOVNU ŠKOLU “PETAR PRERADOVIĆ” I RAZRED 4a KOJI SU NAS ZAJEDNO SA SVOJOM UČITELJICOM ŽELJKOM LIJEPO UGOSTILI U SVOJIM ŠKOLSKIM KLUPAMA. TAKO SU NAŠI BUDUĆI ĐACI PRVACI BAR PRIBLIŽNO MOGLI OSJETITI KAKO JE TO BITI ĐAK.

PROŠETALI SMO ŠKOLSKIM HODNICIMA,POIGRALI SE NA ŠKOLSKOM IGRALIŠTU I PRVI PUTA SJELI U PRAVE ŠKOLSKE KLUPE. UPOZNALI SMO UČITELJICU TE JOJ POSTAVLJALI PITANJA,IAKO SMO BILI DOSTA SRAMEŽLJIVI….IPAK,NADAMO SE DA SU NAŠI BUDUĆI ĐACI OSJETILI BAR DIO “ATMOSFERE” KOJA IH OČEKUJE NAKON LJETNOG ODMORA!

OVOM PRILIKOM,JOŠ JEDNOM SE ŽELIMO ZAHVALITI SVIM RODITELJIMA NA SURADNJI I RAZUMIJEVANJU TOKOM OVOG NAJBEZBRIŽNIJEG RAZDOBLJA U ŽIVOTU NJIHOVOG DJETETA A NAŠIM DRAGIM BUDUĆIM ĐACIMA ŽELIMO PUNO USPJEHA I PETICA U ŠKOLI I NARAVNO,DA NAS NE ZABORAVE! SRETNO SVIMA!

ODGOJITELJICE NIKOLINA I MARIJA!

I ZA KRAJ NEKOLIKO STIHOVA ZA NAŠU DJEČICU:

I ZADNJI VAM SE DO VIĐENJA U VRTIČKI IMENIK PIŠE.
DO VIĐENJA,DO VIĐENJA I DO VIĐENJA, VI BUDUĆI MALI PRVACI.
IDITE,VELIKI NAŠI, I NEKA SE NITKO NE PLAŠI
ONOG TAJANSTVENOG NEČEG ŠTO IZA ŠKOLSKIH VRATA STOJI!

SRETNO!