Čitanje prve slikovnice “Moja baka”

U sklopu projekta “Naša mala knjižnica ” čitanje prve slikovnice ” Moja baka”provela je starija odgojna skupina “Lavići” kroz aktivnost suradnje s rodiiteljina i užom obitelji. Slikovnicu je u skupini čitala naša gošća baka Mira, koja je svojom pojavom u skupinu donijela duh djetinjstva i topline. Svojim brižnim i blagim pristupom “Lavićima” je uz pročitanu slikovnicu ispričala još niz priča i zgoda koje su oni sa zanimanjem slušali. Pokazala im je kako se izrađuju lutkice od vune pri tom pričajući o svom djetinjstvu i lutkama koje su izrađivali jer u ono vrijeme lutke ni igračke nisu se mogle kupiti.

Divna, topla atmosfera ispunila je sobu” Lavića” koji su baki odpjevali pjesmicu i darovali joj svoje crteže i zagrljaje. Ovim putem odgojna skupina “Lavići” i njihove odgojiteljice Lana i Marina zahvaljuju se baki Miri na predivnom druženju i poklonima pažnje. Kako je izgledala aktivnost pogledajte u galeriji…