Zima u “Vrapčićima”

Zima je duga ali nama to ne smeta. Vijeme provodimo na najbolji mogući način a to je kroz igru. Tako smo se proteklih dana igrali liječnika. Nabavili smo opremu i pribor za igru liječnika i tako je započela naša igra uloga. U ulozi pacijenata najčešće su se našle lutke i plišane životinje no bilo je i hrabrih prijatelja koji su se “razboljeli” pa im je bila potrebna pomoć liječnika. A što rade medicinske sestre hrabro su nam pokazale mama Petra i mama Kristina koje su po zanimanju medicinske sestre.

Svojim gostovanjem su nas razveselile i pokazale nam čime se bave. U gostima nam je bila i mama Martina kojoj smo pokazali svoje likovno umijeće i svoju kreativnost. Jako smo se lijepo proveli s našim mamama-gošćama i ovim putem im se jos jednom zahvaljujemo na gostovanju i ugodno provedenom vremenu. A kako se može proputovati svijet saznali smo kroz predstavu “Put oko svijeta” produkcije Z iz Splita i vrlo smo pozorno promatrali sve što se događa. Da,zima je uistinu puna čarolije zvane dječji svijet!