Zimska čarolija u Tintilinićima

U vrtiću potičemo i provodimo raznovrsne aktivnosti s djecom. Tu se nađu životno – praktične i radne aktivnosti kao što je vješanje platnenih maramica na uže; aktivnosti s kretanjem kao što su svakodnevne jutarnje tjelovježbe, poligoni i boravci na zraku, na snijegu, šetnja bližom okolicom vrtića.

Brojne su i raznovrsne igre: s pjevanjem, u kolu, pokretne igre, igre imitiranja i uloga. Aktivnosti istraživanja i stvaranja, s djecom pjevamo, crtamo, slikamo raznim likovnim tehnikama, gradimo konstrukcije od raznih vrsta kocaka, govorno i scensko izražavanje u centru osmišljenom za provedbu dramskih aktivnosti.

Uvijek prisutne društvene i zabavne aktivnosti kao što su zajednička pjevanja i plesanja uz glazbenu pratnju na harmonici s djecom iz susjedne skupine Vrapčići u prostoru hola/garderobe.