KAPLJICE U IŠČEKIVANJU ZIME

Kapljicama je i u mjesecu prosincu raspored pun aktivnosti i druženja. Posjetio ih je gospodin Grgačić, načelnik općine Pitomača, zaželio ugodan boravak u novouređenom prostoru, porazgovarao s njima, što je djeci bio poseban doživljaj, te im podijelio poklone. Kapljice su bile počašćene i dolaskom roditelja u skupinu. Prvo nas je posjetila mama Mie Tišljar, predstavila svoje zanimanje frizerke, te svim Kapljicama napravila frizure koje su ponosno svima pokazivali. Posjetili smo butik s odjećom Diamond koji ima mama naše Lotte Hatula, djeca su uživala u razgledavanju odjeće i obuće, te se počastila ponuđenim keksićima i bombončićima. Posjetili smo i štand s odjećom na tržnici gospođe Jelušić. Zatim nas je posjetila mama Lukasa Kneževića s kojom smo izrađivali prekrasne snjegoviće od neoblikovanog materijala. Od srca se zahvaljujemo našim mama na uloženom velikom trudu i suradnji. Sudjelovali smo i na predstavljanju nove slikovnice “Munjasta” gospodina Zorana Vakule, u Knjižnici i čitaonici Pitomača, te su djeca dobila zadatak nacrtati oblake kumulonimbuse koji će poslužiti u stvaranju nove slikovnice. Dočekali smo Svetog Nikolu, a na dan Svete Lucije posijali pšenicu za Božić. U sklopu projekta usvajali smo i potvrđivali znanje o odijevanju u zimskim uvjetima. Prigodnim aktivnostima pripremamo se za Božić.

Kapljice i njihove odgojiteljice Božica i Valentina, vesele se daljnjoj suradnji i svima žele : BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNU NOVU GODINU !