KAPLJICE U NOVOUREĐENIM PROSTORIMA VRTIĆA

Kapljica vode
Kapljica mora na zemlju pasti
kako bi cvjetić mogao rasti!
S izvorom ona putuje dalje
i šuštav šapat ribici šalje.
U potok žuri i mlin okreće,
u rijeci po njoj lađa se kreće!
A da se nije kapljica slila,
zar ne bi i mora na svijetu bila?!

Johann Wolfgang Goethe

Početkom nove pedagoške godine u naš vrtić slile su se Kapljice – nova odgojna skupina, koja se, kako i priliči imenu, smjestila najbliže oblacima. Oduševljeni novim prostorom uživamo u zajedničkom radu, pjesmi, plesu, istraživanju i stvaranju.

Hvala osnivaču Općini Pitomača i načelniku Željku Grgačiću na novouređenim prostorima potkrovlja gdje se smjestila naša skupina, a čiji prostor se uredio bespovratnim sredstvima Europske unije iz fonda NPOO.

U galeriji fotografija možete pogledati kako smo proveli rujan i početak listopada.