Mravići vam žele ugodno i veselo ljeto

Proteklih su tjedana Mravići bili zaokupljeni različitim aktivnostima: listali su slikovnice i imenovali životinje i predmete, gradili su tornjeve velikim gumenim kockama, pjevali su pjesmice i plesali, svirali su različitim instrumentima, likovno su se izražavali, vozili su različita vozila…

Dolaskom sunčanih i vrućih dana, Mravići sve više vremena provode na dvorišnom igralištu jer i boravak na otvorenom prostoru pruža brojne mogućnosti za različite aktivnosti koje potiču motorički razvoj, spoznaju, usvajanje i bogaćenje rječnika, razvoj samostalnosti i socijalnih vještina. Iako još uživamo u zajedničkim igrama, približava nam se vrijeme godišnjih odmora i odlaska na različita priobalna mjesta te uživanja u morskim radostima, stoga vam Mravići i njihove odgojiteljice žele ugodno, veselo i bezbrižno ljeto.