Lavići u posjeti Herbarijumu i Autoprijevozniku Šubiću

Starija odgojna skupina Lavići posjetila je mjesto gdje rade neki od naših roditelja. Tvornicu čajeva Herbarijum u Kladarama i Autoprijevoznika Šubića. U Herbarijumu djeca su imala priliku vidjeti kako izgleda u pogonu za proizvodnju čajeva. Obukli smo i zaštitnu odijeću s obzirom da se radi o prehrambenoj industriji. Djeca su bila oduševljena strojevima i izjavili su da su strojevi brži od Lavića.

Nakon obilaska pogona djelatnici Herbarijuma počastili su Laviće zdravim čajem i grickalicama. Nakon toga posjetili smo vozni park obitelji Šubić, gdje nam je Tinov djed pokazao kako se upravlja dizalicom i bagerom, što je djeci bilo jako zanimljivo. Saznali smo koliko se putnika može voziti u autobusu. I na kraju se poigrali u Igraonici obitelji Šubić. Ovim putem odgojiteljice i Lavići zahvaljuju se djelatnicima Herbarijuma i Autoprijevozniku Šubiću na lijepom dočeku.