Bubamare u istraživačkim avanturama

Prošli mjesec travanj bio je ispunjen gostovanjima naših dragih roditelja koji su bar na kratko vrijeme mogli vidjeti i doživjeti dio svakodnevne atmosfere prisutne u Bubamarama. Nadamo se da im je bilo ugodno s nama i ovim putem im se zahvaljujemo na dolasku! Mjesec svibanj smo u većini posvetili kukcima i ostalim “sitnim” životinjama te divljim životinjama.

Kroz razne aktivnosti upoznali smo bubamare,leptire,pčele,puževe,žabe te razne druge životinjice koje žive u našem okruženju a uputili smo se i u džunglu da upoznamo lavove, tigrove, slonove,žirafe, zebre te ostale životinje koje žive u divljini. Gotovo svakodnevno idemo u lov na lavove ali ih se još uvijek pomalo bojimo! Naše avanture se nastavljaju i idući mjesec a kamo ćemo dospjeti ovisi o našem interesu ali i maštovitosti naših odgojiteljica…vjerujte,nije nam nikada dosadno i naše avanture traju 24 sata na dan,pa čak i kad spavamo!

Uskoro ćemo vam se javiti sa novim avanturama a sad vas ostavljamo da razgledate našu galeriju fotografija! Uživajte!