Igraonica sreće – INFORMATIČKA IGRAONICA

S obzirom na ubrzani napredak tehnologije sve više dolazi do uporabe modernih tehnologija u predškolskim ustanovama, odnosno u neposrednom radu s djecom. Kroz aktivnosti ponuđene na informatičkoj igraonici potičemo pravilan način usvajanja računalnih kompetencija. Djecu od svih ponuđenih aktivnosti najviše veseli neposredni rad na računalu. Oni tako uče na njima nov i zanimljiv način. Koristeći računalo djeca interpretiraju drugačiji oblik igre i zabave kroz učenje. Naša je zadaća da ih usmjerimo kako da na poželjan način koriste sve potencijale koje im pruža ovo moderno doba i vrijeme digitalizacije. Polaznici igraonice prilično dobro barataju osnovnim računalnim pojmovima, a nakon ovih radionica zasigurno će baratati još i bolje.

igraonica srece eu lenta