PČELICE POSJETILE NAČELNIKA OPĆINE PITOMAČA

Djeca iz starije odgojne skupine “Pčelice” zajedno sa svojim odgojiteljicama Kristinom Saić i Ivanom Maras posjetili su prostorije Općine Pitomača i ured načelnika. U sklopu projekta “Say hello to the world” u mjesecu veljači upoznajemo i učimo o Pitomači i okolici. U općini nas je dočekao načelnik Željko Grgačič te nas upoznao sa svojim radom i zaposlenicima. Djeca su sa zanimanjem razgledavala sve oko sebe i postavljala pitanja načelniku – Kako se postaje načelnik?, Koji je točno njegov posao?, Može li se povećati nogometno igralište u vrtiću?… Načelnik je strpljivo odgovarao na svako pitanje i zadovoljio dječju znatiželju za znanjem i učenjem. Naučili smo nešto novo o našoj općini, pregledali nacrte novih vrtića i igrališta, crtali, počastili se, otpjevali himnu našeg vrtića… Izradili smo dječji turistički vodič naše općine koji smo uručili načelniku, a on je nama darovao bojanke i bojice. Zahvaljujemo na suradnji i druženju.