Obilježavanje blagdana u skupini Bubamare

dav

Tijekom mjeseca prosinca, u našoj skupini bavili smo se pripremama za Božić i nadolazeće blagdane… Mijesili smo slano tijesto i oblikovali ga modlicama, ukrašavali smo mala umjetna drvca raznim ukrasima, “slali” smo božićne čestitke, okitili smo veliki bor u našoj sobi a uspjeli smo se voziti i u saonicama djeda Božićnjaka… sve to, naravno u svrhu međusobne suradnje i razvijanja osjećaja za sebe a posebno za druge, u našem slučaju, prijatelje iz skupine! U dobrom društvu, sve je puno ljepše pa tako uskoro ispraćamo staru i dočekujemo Novu godinu! Stoga Vam svima želimo puno sreće, zdravlja i veselja u Novoj godini i da nam u Novoj godini ne nedostaje ovakvih trenutaka kakve mi imamo svaki dan u vrtiću! Sve najbolje žele Vam vaše Bubamare i njihove odgojiteljice!