Predškolci su zakoračili u veliku pustolovinu zvanu mala škola

Program predškole obilježava program pripreme djece za polazak u osnovnu školu. Torbe na leđima, puno uzbuđenja i radoznala lica djece znak su spremnosti za nove pustolovine. Uzbuđenje i veselje obilježilo je prvi dan male škole, a naglasak prvih dana bilo je na socijalizaciji, međusobnom upoznavanju kao i upoznavanju prostorija vrtića. Djeca su bila prepuna pitanja te radoznalo istraživala sve oko sebe. Isto tako, nije bilo potrebno puno vremena da bi nastala prva prijateljstva.

Zasukali smo rukave te na kreativan način, uz likovnu tehniku otiskivanja, ostavili otiske dlanova i stvorili trajnu uspomenu, ali ujedno i lijepo umjetničko djelo. Našim predškolcima želimo dobrodošlicu te se veselimo stjecanju novih prijateljstava, navika, znanja i vještina!