Jesen u Bubamarama

dav

Nakon što smo se prilagodili na novi prostor i nove prijatelje u našoj skupini, došlo je vrijeme da se upustimo u nove pustolovine koje nas čekaju…. Tijekom narednih mjeseci provodimo projekt vezan uz razvoj fine motorike te je tako puno aktivnosti vezano upravo uz taj bitan dio našeg cjelokupnog razvoja.

Provlačenje špage kroz tjesteninu, nizanje slamki na drvene štapiće, umetanje štapića u boji kroz razne otvore su samo neke od aktivnosti vezane uz razvoj fine motorike prstiju koja je jako važna i za razvoj govora. Razne stolno-manipulativne aktivnosti uz razvoj fine motorike također utječu i na razvoj pažnje i koncentracije koja je u našoj dobi još kratka ali ipak dovoljna da nešto i naučimo. Sve što smo radili u proteklom mjesecu pogledajte na fotografijama koje slijede… Tako ćete steći bar mali uvid u ono što radimo i što nas veseli!

Veliki pozdrav od vaših Bubamara!