Pčelice posjetile NK Pitomača

Kroz suradnju s roditeljem skupine, Teov tata, trener nogometa, škole nogometa za djecu, Goran Bosilkovski ugostio nas je na svom radnom mjestu. Poveli smo i prijatelje iz starije skupine Vrapčići i srednje skupine Zvjezdice. Njegovo radno mjesto je pravo zeleno, travnato i prostrano nogometno igralište, NK Pitomača.

Prošli smo kroz važne prostorije kluba: sobe za suce, masažne sobe, svlačionice, teretane i kroz “tunel” izašli na nogometni teren,okružen tribinama… Zvižduk naš trenera tate Gorana označio je početak ekipi zujalica, letjelica i sjajilica da je počeo trening sa pomagalima na poligonu.
Nakon kratke utakmice,odmorili smo se, počastili u “sjajnoj” sobi za proslave prepunoj zlatnih pehara i priznanja za nogometne rezultate. Osim nogometnih znanja saznali smo puno o vrijednostima bavljenja sportom kao i solidarnosti, prijateljstvu, sportskom nadmetanju uz uvažavanje protivnika, timski rad.

Hvala na aktivno provedenom danu!