Likovna igraonica

U projekt “Igraonica sreće “uključena je i likovna igraonica koja je počela s radom u ožujku. Igraonicu polaze djeca iz skupina od mlađe pa sve do starije odgojne skupine. U ovom mjesecu nakon upoznavanja s voditeljicom i međusobno, prvo smo crtali na temu -Ovo sam ja. Kroz likovni izraz obilježili smo i Dan očeva, proljeće,istraživali smo boje slikajući karticama što je kod djece izazvalo oduševljenje zbog čarolije miješanja boja.

Tehnikom rezanja i ljepljenja upoznali smo i izradili od kolaž papira proljetnice.Takoder smo vodenim bojama slikali cvjetnu livadu. Potičući kod djece razvoj kreativnosti i mašte prvi mjesec međusobnog druženja i stvaranja priveli smo kraju. U očekivanju još lijepih druženja i slikanja veselimo se novim temama i likovnim tehnikama.

Voditeljica likovne igraonice Marina Matulec