Dječjem vrtiću “Potočnica” 1.533.396 kuna za projekt “Igraonica sreće”

Dana 03.veljače 2022.godine u dvorani Adriatic Hotela International u Zagrebu svečano su uručeni ugovori o dodjeli bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda za Poziv “Nastavak unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja“. Kroz bespovratna sredstva u stopostonom iznosu od 1.533.396,61 kn kroz 20 mjeseci financirat će se uvođenje produljenog radnog vremena vrtića do 20.00 sati,zapošljavanje stručnog suradnika,odgojitelja,spremačice i kuharice.

U produženom radnom vremenu Dječjeg vrtića „Potočnica” osigurano je provođenje ukupno šest radionica eko,dramska,engleska,sportska,likovna,glazbena dok će informatička radionica biti u razvoju ,i kao ostale radionice verificirana od strane MZO. Projektom se planiraju ojačati i postojeći kapaciteti zaposlenika sudjelovanjem na edukacijama. Ugovore su uručili ministar rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike Josip Aladrović ,te ministar znanosti i obrazovanja i Radovan Fuchs. Projektni prijedlog je uspješno izradila tvrtka Draft d.o.o.