JESENSKA SVEČANOST U DJEČJEM VRTIĆU POTOČNICA

Već tradicionalno u mjesecu listopadu obilježavamo Jesensku svečanost. Jesen je stigla i u naš vrtić i počastila nas obiljem svojih plodova! Dramska  grupa odgojitelja Vrtića pripremila je i izvela za djecu  predstavu »Novi kaputić za malog ježića«, koju su djeca gledala s velikim zanimanjem i uživala u svakom trenutku.

Djeca starije mješovite skupine ”Vrapčići ”pripremila su veseli  program za djecu pun jesenskih pjesama i brojalica. Prije i nakon predstave u skupinama su se odvijale razne aktivnosti vezane uz jesen: igra lišćem i jesenskim plodinama, slikanje krumpirima, izrada raznih igračaka od plodina… Na kraju smo se počastili jesenskim plodovima koje su pripremile naše kuharice (razno voće, krafne, čaj, sok…). Ovom prilikom zahvaljujemo se Poslovnici KTC-a Pitomača na donaciji majica u kojima smo proslavili našu svečanost….VELIKO HVALA