SPORTSKA IGRAONICA Bubamarci sportaši

U listopadu je krenula sportska igraonica koja se provodi za djecu od 3 godine. Program je verificiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, a odvija se u sklopu projekta Igraonica sreće. Zašto sportska igraonica? – Zato jer djeca koja započnu vježbati u ranijoj dobi usvajaju pozitivan stav prema kretanju i zdravoj okolini. :)

Temeljen je na višestranom psihofizičkom razvoju djece s posebnim naglaskom na razvoju motoričkih sposobnosti i znanja (koordinacije, brzine, ravnoteže, preciznosti, snage…), te savladavanje temeljnih elemenata pojedinih sportskih disciplina (atletika, gimnastika, nogomet, košarka, rukomet); – pokretne igre za razvijanje navika hodanja, trčanja, skakanja, ravnoteže, dizanja i nošenja, puzanja, provlačenja, penjanja, hvatanja, bacanja, gađanja; – elementarne igre, štafetne igre, opće pripremne vježbe, poligoni s rekvizitima…

Voditeljica: Ivana Maras, odgojiteljica

igraonica srece eu lenta