EKO RADIONICA – Mali čuvari prirode 2020.

Eko radionice su i ove pedagoške godine nastavile sa radom. Ispratili smo ljeto i ugostili bogatu jesen koja obiluje poticajima za igru u kojoj odrasli i djeca zajednički mogu istraživati, stvarati, učiti i družiti se. Mnoštvo materijala ( jesenski plodovi i plodine ) bili su poticaj da se djeca kreativno izraze. Uz malo mašte i međusobne suradnje djeca su uživala u jesenskim kreacijama. Kroz slikovnice, priče i pjesmice upoznali smo šumske životinje te dobili odgovore na pitanja kako one žive, što jedu, gdje spavaju, kako se kreću… Veliko hvala obitelji Petričušić na predivnoj bundevi koju smo iskoristili za razne aktivnosti !!!

” Još uvijek mi je svaki dan prekratak za sve misli koje želim misliti, sve šetnje koje želim šetati, sve knjige koje želim pročitati i za sve prijatelje koje želim vidjeti. ”

John Burroughs

Voditeljica : Kristina Ćurić

igraonica srece eu lenta