Skupina malenih Zečića veselo je skakutala našom sobom i igralištem

Skupina malenih Zečića veselo je skakutala našom sobom i igralištem. I pod strogim higijenskim mjerama naša je svakodnevica ispunjena pjesmom, plesom, istraživanjem i igrom.

Često smo prali ručice i pritom učili novu pjesmicu:

SAPUNČIĆU, MJEHURČIĆU

PJENI MI SE, PJENI.

ČISTE RUKE, ČISTO LICE,

OBRAZI RUMENI.

Uvježbavali smo motoričke sposobnosti kroz razne vrste kretanja: puzanje, penjanje, spuštanje, skakanje, provlačenje, savladavali smo stepenice i penjanje u visinu, guranje vozila i povlačenje autića. Svakodnevne izlaske na igralište koristili smo i za proučavanje okoline: mrave, bubice, cvjetove, ptice i mačke. Osluškivali smo razna vozila, zvono crkve, glasanje ptica i veselu ciku druge djece. Nedostajali su nam i ostali prijatelji koje željno išćekujemo.