BUBAMARE SU PONOVO U VRTIĆU!

Bubamare su s nestrpljenjem dočekale povratak u svakodnevnu vrtićku rutinu. Dio njih s popuštanjem mjera doletio je na svoj omiljeni cvjetić POTOČNICU – naš dječji vrtić! Odmah su nastavile tamo gdje su stale sa svojim aktivnostima prije pojave pandemije korona virusa, ali naravno uz poštivanje svih propisanih epidemioloških mjera.

U protekla dva tjedna crtali smo, bojali, glumili, učili o virusu korone (kojeg smo odmilja nazvali Koronko), proširili smo i utvrdili pravila naše skupine (posebno ona koja se tiču osobne higijene i higijene prostora), vježbali jogu, pjevali i plesali, čitali i slušali priče, brali jagode, tražili kukce u travi, puuuno boravili na otvorenom u vrtićkom dvorištu i još mnogo, mnogo, ali vi sve to pogledajte na fotografijama ispod ☺

p.s. jedva čekamo da nam se pridruži ostatak ekipe naših Bubamaraca!