Lutkarsko kazalište iz Splita gostovalo u Dječjem vrtiću ”Potočnica” Pitomača

Već prepoznatljivo lutkarsko kazalište iz Splita pod nazivom Produkcija Z, koje priređuje lutkarske predstave za djecu vrtića i osnovnih škola, gostovalo je jučer 07.11.2019. u našem vrtiću sa predstavom „Priče iz šume“ i bez sumnje oduševilo najmlađe, koji su interakciji s lutkama doživjeli šumski i životinjski svijet ali viđen iz njihove životinjsko šumske perspektive. Priča je to s puno srca i topline za malene i nezaštićene šumske životinjice ali i poruka kako se i o njima kao i o samoj šumi valja više brinuti da bi se održalo njihovo prirodno okruženje.

Mališani koji su pratili ovu predstavu zasigurno su naučili nešto više i vjerujemo da će njihova ljubav i razumijevanje za životinjski ali i biljni svijet biti još veće nego do sada, a onda zeko može opet pjevati kao i u ovoj priči, nebom plovi oblak bijeli, moje srce se veseli…