„Bubamare“ vole jesen

U našu skupinu, tiho, tiho na prstima došuljala se gospođa Jesen… Mi smo ju radosno dočekali i popratili brojnim jesenskim aktivnostima. Promatramo promjene u prirodi, kao što su promjene u boji lišća, njegovo opadanje sa stabla, upoznajemo se s različitim jesenskim plodovima, kestenima, žirevima, orasima, kukuruzom, učimo zanimljive stihove o ježu, kiselimo povrće za hladne zimske dane.

Uz pomoć roditelja formirali smo i novi „jesenski kutići“, kao i tržnicu prepunu tikvica, bundeva, voća, povrća, jesenskih plodina i sl. koje koristimo u igri i aktivnostima, manipuliranju, promatranju, istraživanju… Putem mnogobrojnih likovnih aktivnosti potičemo maštu i kreativnost, a sve to i još puuuno više pogledajte na fotografijama.

JEŽIĆ JA SAM MALI
BODLJA MI NE FALI.
JEDNA, DVIJE, TRI,
BROJI SAD IH TI.