Zečići započeli svoju prvu vrtićku godinu okupani suncem i mirisima jeseni

Mi smo mlađa jaslična skupina. U skupini nas je u početku bilo 7, sada nas je 11, a kasnije će nam se pridružiti još neki naši prijatelji kada napune 1 godinu. Od 3.rujna smo na adaptaciji, za neku novoupisanu djecu adaptcija još traje, ali svakim danom sve više napredujemo.

Veselo ulazimo u skupinu, manje plačemo i više se igramo, pjevamo, plešemo i tješimo sa našim tetama. Ručamo ponekad sami, a ponekad nas hrane naše tete. Odmaramo se na malim krevetićima, ali jako volimo da su tete kraj nas jer mi smo još jako,jako maleni. Pogledajte naše fotografije da vidite koliko nam je ovdje u našim Zečićima bezbrižno, lijepo i veselo. Pred nama je jedno lijepo razdoblje igre, veselja, malih i velikih istraživanja, sklapanja prvih prijateljstava….