Pčelice posjetile ordinaciju dr. Galeševa

Ovoga tjedna naša tema bila je LIJEČNIK.

U spavaonici smo osnovali kutić ambulante, gdje svakodnevno preuzimamo uloge liječnika, medicinskih sestara i tehničara, administrativnog osoblja itd. Svi pacijenti koji stignu u našu ordinaciju nakon što predaju zdravstvene iskaznice, strpljivo čekaju svoj red u prostoru čekaonice gdje si vrijeme krate čitanjem slikovnica. Preodjeveni u liječničke kute pomoću raznih pomagala i preparata (injekcije, lijekovi, zaštitne maske, kape, skalpeli, stetoskopi, tlakomjeri itd.) liječimo sve vrste bolesti kod naših pacijenata – najobičnije prehlada, reanimacije srca, vrlo složene operacijske zahvate kod raznih prijeloma ekstremiteta i sl.

Na kraju ovog vrlo zanimljivog tjedna posjetili smo djeda i baku naših Tina i Jana na njihovom radnom mjestu u Domu zdravlja.

DOKTOR

Bili smo kod doktora, doktora, doktora…
Doktor kaže reci a…
Aaaaaaaa…
Kaži dal’ te boli što, boli što, boli što…
Ja sam samo rekao…
Oooooooo…
Doktore bojim se, što je meni recite…
Dajte mi pilule pa će proći sve…
Bili smo kod doktora, doktora, doktora…
Doktor kaže reci a…
Aaaaaaaa..
Grlo ti je crveno, crveno, crveno…
Pikicu ćeš dobiti…
Jooooooj…
Doktore bojim se, mene plaši igla ta…
Čvrsto ću zažmiriti, junak bit ću ja….