FOTO: Zečići u iščekivanju Uskrsa

Pozdrav od Zečića! U iščekivanju Uskrsa i proljeća provodimo vrijeme u igri i druženju. Vrijeme se proljepšava i svaki dan čeznutljivo gledamo kroz prozor kad ćemo moći u dvorište u kojem trenutno nisu adekvatni uvjeti za igru.

Sunce će osušiti blato i moći ćemo van. Djeca spominju zeku koji će donijeti čokoladna jaja, a nama odraslima to daje mogućnost da ih podsjećamo da moraju biti dobri prema svojima prijateljima, a i slušati roditelje i tete u vrtiću. Ovih dana mnogo pričamo o pilićima , kokama, zečićima… Ne samo to, i pjesme su vezane upravo za tu temu. Jako vole priče i pjesmice, no često ih prekidamo zbog naše najmanje djece koji iziskuju dodatan angažman. No, lijepo je vidjeti kako stariji pomažu manjima, naravno uz našu pohvalu i potvrdu takvih radnji. Često možemo vidjeti kako nas oponašaju kad to najmanje očekujemo, zato je bitno da to imamo stalno na umu i pokažemo se u pravom svjetlu. Toliko od Zečića ovaj put.

no images were found