FOTO: Zečići se “povećali” za dvije nove djevojčice

Pozdrav od Zečića! Naša skupina povećala se za dvije nove djevojčice. Adaptacija još uvijek traje, ali svakim danom sve je bolje. „Stari„ Zečići su novu djecu s oduševljenjem prihvatili nazivajući ih „bebama“. Oni ipak imaju čak dvije godine. Iako smo ih mi upozoravali da moraju biti pažljivi i obzirni prema novim djevojčicama, oni su zaista i pokazali zavidan nivo empatije.

Vrlo smo ponosni na njih i pohvaljujemo ih svaki dan zbog njihove uslužnosti i obazrivosti prema novoj djeci. Tako oni „ bebama“ donose papuče, ako ih izgube, i obuvaju ih, zatim im dodaju dude varalice, donose balavce za jelo, igračke, itd. Inače, mjesec listopad nam je u znaku igre raznim jesenskim plodinama, te se ovim putem zahvaljujemo roditeljima koji su sudjelovali u sakupljačkim aktivnostima. Do sljedećeg viđenja, pozdrav od Zečića i teta Vesna i Kristina!

no images were found