FOTO: Završna priredba budućih prvašića

U veseloj i ugodnoj atmosferi, u četvrtak 28.svibnja u kino dvorani budući prvašići oprostili su se od vrtića.  Uz pjesme, recitacije, prezentacije i dodjelu poklona te izložbu dječjih radova, nakon za većinu djece, pet godina života u vrtiću, predškolci su stasali za novi let.

Želimo im da budu sretni i uspješni u onome u čemu su najbolji, samouvjereni, istinoljubivi, moralni i ponosni. Želimo da imaju prave prijatelje i pomažu jedni drugima jednako kao što su njima pomogli njihovi roditelji i odgojiteljice na dosadašnjem putu odrastanja. U petak 29.svibnja i ostale odgojne skupine pripremile su program za roditelje.

ZHVALJUJEMO SE SVIM RODITELJIMA ŠTO SU SUDJELOVALI U HUMANITARNOJ AKCIJI DJEČJEG VRTIĆA, TE KUPNJOM MAJICA DONIRALI SREDSTVA UDRUZI DEBRA KOJA SKRBI O DJECI KOJA BOLUJU OD KOŽNIH BOLESTI „DJECI LEPTIRIMA.“

HVALA OD SRCA…

no images were found