Zvjezdice posjetile KTC

Ovih dana u skupini Zvjezdice igrali smo se različitih zanimanja, između ostalog i trgovine. Roditelji dvoje djece iz naše skupine rade u Ktc-u pa smo ih odlučili posjetiti na njihovom radnom mjestu. Ponijeli smo boce za povrat da usput zaradimo koju kunu i naravno da možemo nešto kupiti. Uz zaposlene roditelje naših mališana dočekala nas je voditeljica poslovnice i počastila bombonima.

Nakon što smo vratili boce, krenuli smo u obilazak trgovine, prošetali skladištem, vidjeli gdje se roba sprema i odakle dolazi na police s kojih rado uzimamo ono što želimo kupiti. Na kraju našeg obilaska kao i svi kupci odlučili smo nešto kupiti. Izabrali smo lizalice i stavili ih u košaru. Pod budnim okom blagajnice, J. je sve uredno platio i mogli smo otići. Vratit ćemo se opet s drugim bocama.